Velikonoce ve 2.D

​Dubnová výuka v 2.D probíhala ve znamení oslav Velikonoc. V učivu mnoha předmětů se objevovaly úkoly s velikonoční tematikou. V matematice žáci cvičili násobilku a sčítání a odčítání dvojciferných čísel spolu se slovními úlohami. Obrázky velikonočních kuřátek a košíčků plných velikonočních vajíček byly výsledkem správně splněné práce. V českém jazyce procvičovali pravopis, v pracovních činnostech a výtvarné výchově vyrobili žáci ze splněných úkolů na pracovních listech velikonoční plakát. S názvy dnů velikonočního týdne a zvyky v tyto dny dodržovanými se seznámili v hodinách čtení a prvouky. Poté si každý vyrobil lapbook, který se skládal z papírových vajíček - pracovních listů s úkoly k jednotlivým dnům.

Čarodějnický den v 1. B
Bylo to náročné, ale bylo to krásné