Kreativní soutěžní výzva pro družinové rodiče a děti

Milí rodiče,

chcete si v této uspěchané době na chvíli odpočinout od povinností a každodenní rutiny. Můžete se na chvíli vrátit do dětských let a kreativně se vyjádřit. I letošní školní rok jsme pro Vás v družině vyhlásily celoroční kreativní výzvu a výtvarnou soutěž. Společně s Vašimi ratolestmi můžete malovat jakoukoliv výtvarnou technikou či vyrábět z různých materiálů i velikost je čistě na Vás. My vám pouze zadáme téma. První část naší kreativní soutěžní výzvy se dotýká podzimu. Rozveselte a rozzářete nám ve škole sychravý podzim pohádkovými postavičkami. Vaše výtvory nám do školní družiny přineste nejpozději 1. listopadu. Účast je dobrovolná a pokud se rozhodnete zúčastnit, budeme velice rády. Vaše kreativní počiny budou zdobit školu a po ukončení dané části soutěže budou i vyhodnoceny. Na vítěze samozřejmě čeká drobná odměna.

Množství kreativního relaxačního ducha Vám přeji vychovatelky ŠD

Zábavná etiketa aneb Etiketa nevážně vážně
Skotský kvíz

Mgr. Lucie Rybová