Hravé dopoledne se zeměpisem

Dnes 24. 9. proběhl ve třech devátých třídách projektový mezitřídní workshop na téma Evropa do zeměpisu. Cílem bylo opakování učiva formou interaktivního a týmového učení. Žáci a žákyně pracovali ve skupinách, kde řešili různorodé úkoly týkající se geografických a kulturních aspektů Evropy. Díky této formě výuky měli možnost si nejen zopakovat klíčové informace, ale také rozvíjet své dovednosti spolupráce a kritického myšlení.

Projektová výuka se ukázala jako velmi úspěšná. Žáci si aktivní zapojení a rozmanitost úkolů pochvalovali, užili a ocenili zejména to, že zadané výzvy byly podané formou her a soutěží, a tak atmosféra na workshopu byla plná týmového ducha. Učení se stalo zábavnějším a méně stresujícím, což přispělo k pozitivnímu přístupu k opakování látky.

Na závěr 100% žáků vyjádřilo přání, aby podobné projektové aktivity byly více zařazovány do běžné výuky. Jejich zpětná vazba potvrdila, že interaktivní formy výuky podporují hlubší pochopení látky a přinášejí větší radost z učení.

Tým p. uč. Dvořáková, p. uč. Musilová a p. uč. Novák tímto děkuje všem zúčastněným za milou spolupráci a zpětnou vazbu.

Aktivní program v knihovně
SEBEvědomě kyberprostorem