ZŠ Polabiny

Volby ve 4. C

  • PDF

terka 1

Ve čtvrtek 4. 10. jsme si volili své zástupce do Třídní samosprávy. Volby ale nebyly jen tak obyčejné. 4 strany - strana č.1 Kosatky, č.2 Sovičky, strana č.3 NE a č.4 Tým psů si vyzkoušely, jak takové volby probíhají. Nejprve předcházelo sestavování stran s jejich předsedy a členy, tvorba plakátů a programů. Důležité byly také prezentace jednotlivých stran, debata s voliči a nemohla chybět ani kampaň s dárky pro voliče.

A pak to nastalo - volby se vším, co k nim patří - obálky, hlasovací lístky, plenta, urna a napětí - kdo vyhraje?

S velkým náskokem nakonec vyhrála strana č.1 Kosatky s počtem hlasů 23, která nás bude reprezentovat za třídu 4. C.

Pevně věříme, že jsme si zvolili správně...

                                               třída 4. C

terka 2

terka 3

terka 4

Aktualizováno Pondělí, 08 Říjen 2018 09:31