ZŠ Polabiny

4.A se učila venku

  • PDF

venku

VYJMENOVANÁ SLOVA JINAK

L

Protože je krásný podzim, učili jsme se s dětmi ze 4.A  19.9.na školní zahradě. Naším cílem byla práce ve skupinách, které byly náhodně rozlosovány. Úkolem týmu bylo na jednotlivé listy napsat písmena   přidělených vyjmenovaných slov. Poté, co si každá skupina připravila a zapsala do bloků vytvořená slova, se listy s písmeny promíchaly a skupiny se vyměnily a sestavovaly slova, která jim připravil jiný tým dětí.

 Po společné kontrole a zhodnocení celé práce v rámci ČJ  z nasbíraných  a již použitých listů každá skupinka ještě  vytvořila svou originální mandalu.

                                                                                                                                       Mgr.  Monika Kadlecová

venku 3jpg

venku 2

 

Aktualizováno Pátek, 21 Září 2018 06:42