ZŠ Polabiny

Oslavy 50. výročí otevření školy

  • PDF

Vážení rodiče,

před padesáti lety byla 3. září slavnostně otevřena naše škola. Toto významné výročí si připomeneme ve středu 26. září. Ráno v 8.00h vyvěsíme před školou slavnostně novou školní vlajku, jejíž návrh vytvořil pan učitel Tomáš Šlapák. Vlajka symbolizuje rozdělením na 2 části sídliště Polabiny 2. Úhlopříčné rozpůlení symbolizuje růst žáků od první do deváté  třídy. Hudba je na vlajce symbolizována pětiřádkovou notovou osnovou přerušenou zmíněnou diagonálou. Notová osnova je zároveň i symbolem proudící řeky Labe, která naším sídlištěm protéká. Zvolené barvy - bílá a vínová  - ladí s interiérem školy. 

vlajka

Odpoledne pořádáme pro veřejnost v 15.00h muzikál na motivy pohádky O šípkové Růžence ve třídě 3.A, vystoupení DPS Carmina od 15.00h v dolní hudebně a od 15.30h nabízíme komentovanou prohlídku školy - sraz je u hlavního vchodu. 

Přeji Vám hezký den a těším se na viděnou.

                                                    Jana Smetanová

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2018 08:28