ZŠ Polabiny

SPORTOVNÍ DEN NA 2. STUPNI (2018)

  • PDF

Ve středu 27. června 2018 se uskutečníl SPORTOVNÍ DEN NA 2. STUPNI, žáci se utkali ve hře Bren, Kinball, ve fotbale a disciplínách atletiky.

FOTOGALERIE

 

Vyhodnocení po jednotlivých ročnících:

Ročník Fotbal Bren Kinball
6.

1.místo 6.C

2.místo 6.B

3.místo 6.A

1.místo 6.A

2.místo 6.B

3.místo 6.C

1.místo 6.B

2.místo 6.A

3.místo 6.C

7.

1.místo 7.A

2.místo 7.C

3.místo 7.B

1.místo 7.B

2.místo 7.C

3.místo 7.A

1.místo 7.A

2.místo 7.B

3.místo 7.C

8.

1.místo 8.B

2.místo 8.C

1.místo 8.B

2.místo 8.C

1.místo červení

2.-3.místo modří

2.-3.místo žlutí

9.

1.místo 9.C

2.místo 9.B

3.místo 9.A

1.místo 9.C

2.místo 9.B

3.místo 9.A

1.místo 9.C

2.místo 9.A

3.místo 9.B

Atletika
6. ročník Příjmení a jméno třída čas
60m sprint    
1. Musil Votěch 6.B 9,48 s
2. Peřina Jan 6.C 9,95 s
3. Kovárník Vojtěch 6.A 10,22 s
60m sprint dívky    
1. Čáslavová Karolína 6.A 10,30 s
2. Kubíková Šárka 6.B 10, 31 s
3. Zemánková Barbora 6.C 10,56 s
Štafety 4x60 m    
1. Muršecová A., Kovář L., Bernkrautová A., Čáslavová K. 6.A 41,82 s
2. Fialová T., Jana P., Juriš J., Flegr M. 6.C 43,09 s
3. Oth S., Musil V., Skalová M., Kubíková Š. 6.B 43,17 s
Skok daleký    
1.chlapec Musil Vojtěch 6.B 397 cm
1.dívka Muršecová Andrea 6.A 360 cm
7. ročník Příjmení a jméno třída čas
60m sprint    
1. Kubenik Alex 7.C 8,34 s
2. Špaček Ondřej 7.B 9,04 s
3. Březina Vojtěch 7.A 9,12 s
60m sprint dívky    
1. Kubíková Tereza 7.C  
2.-3. Fabiánová Lucie 7.A 9,83 s
2.-3. Hanovcová Michaela 7.A 9,83 s
Štafety 4x60 m    
1. Čermák P., Teplá K., Kubíková T., Kubenik A. 7.C 38,75 s
2.-3. Fidler J., Mašková M., Blažková N., Špaček O. 7.B 39,18 s
2.-3.

Jedlička L., Stodola V.,

Dvořáčková N., Dařbujánová E.

7.A 39,18 s
Skok daleký    
1.chlapec Kubenik Alex 7.C 420 cm
1.dívka Blažková Nikola 7.B 382 cm
8. ročník Příjmení a jméno třída čas
60m sprint    
1. Petráš Martin 8.B 8,68 s
2. Koutský Tomáš 8.B 8,80 s
3. Vondrášek Filip 8.C 8,87 s
60m sprint dívky    
1. Smejkalová Tereza 8.B 9,18 s
2. Bačinová Renata 8.C 9,20 s
3. Zemanová Aneta 8.C 9,25 s
Štafety 4x60 m    
1. Motyčka A., Němcová B.,Novotný Š., Lorencová T. 8.B 37,12 s
2. Machatá Ka., Machatá Kr., Michalička A., Vondrášek F. 8.C 37,50 s
       
Skok daleký    
1.chlapec Koutský Tomáš 8.B 425 cm
1.dívka Trávníčková Lucie 8.C 415 cm
9. ročník Příjmení a jméno třída čas
60m sprint    
1. Pánek Jakub 9.A 8,16 s
2. Kleman Marián 9.B 8,64 s
3. Khol Ondřej, Štěrba Filip 9.C, 9.B 8,70 s
60m sprint dívky    
1. Proroková Adéla 9.A 9,02 s
2. Fáberová Lenka 9.C 9,32 s
3. Fabiánová Eliška 9.A 9,50 s
Štafety 4x60 m    
1. Musilová T., Dopita J., Kleman M., Štěrba F. 9.B 34,68 s
2. Šťastný O., Stuchlík J., Kudláčková K., Šejnostová K. 9.C 36,02 s
3. Kareš V.,Pánek J., Španiel J., Bauer A. 9.A 39,01 s
Skok daleký    
1.chlapec  Kleman Marian 9.B 453 cm
1.dívka Fabiánová Eliška 9.A 403 cm

Aktualizováno Středa, 27 Červen 2018 21:40