ZŠ Polabiny

5. A a 5. D v Bartošově peci

  • PDF

Letošní pobyt v přírodě ve dnech 11. 6. – 15. 6. 2018 pojali žáci 5. A a 5. D ryze sportovně. Vyzkoušeli si jízdu na raftu, střelbu z luku i laserové pušky. Svou zdatnost, obratnost a šikovnost prověřovali při zdolávání horolezecké stěny i v lanovém lesíku. Nabyté dovednosti mohli hned využít v soutěžním minibiatlonu. Došlo i na koupání v bazénu, plážovou přehazovanou, plážový fotbal a skákání na nafukovací trampolíně. Krajinu v Českém ráji prozkoumávali formou geocachingu, kdy pomocí navigace hledali „kešky“. Na své si přišli také milovníci historie a přírody. V Dolánkách jsme navštívili Dlaskův statek a Dům přírody Českého ráje s interaktivní expozicí. Že se páťáci umí bavit a nemají strach, nám dokázali při společenských večerech a na stezce odvahy. Velké poděkování patří i p. uč. Štoskové a p. uč. Uncajtikové, které nám již tradičně velmi pomohly s organizací všech aktivit.

FOTOGALERIE

                                                                                                                                          třídní učitelé L. Sýkorová a M. Váňa