ZŠ Polabiny

Společný zpěv DPS CARMINA a sboru seniorů NÁVRAT

  • PDF

bedyna svítání

V těchto dnech uplynulo již 20 let od založení pardubického Seniorcentra na Pospíšilově náměstí. Toto kulaté jubileum  oslavili naši dříve narození spoluobčané 31. května společným setkáním na zahradní slavnosti přímo v jeho areálu. Úvod patřil krátkému koncertu, o nějž se postaraly generačně vzdálené, leč láskou k hudbě mající k sobě hodně blízko pěvecké sbory CARMINA tř. 4. A ZŠ Prodloužená a smíšený sbor seniorů NÁVRAT (věkový průměr 80 let). Obě tělesa se pod vedením svých sbormistryň Ivy Bednářové a Danuše Tláskalové představila jak samostatně, tak s velikým úspěchem jako spojený sbor se společně nacvičenou písní. Toto sympatické propojení ocenilo upřímným potleskem nejen přítomné publikum, ale i spoluorganizátorka celé akce paní Michaela Smetáková z Magistrátu města Pardubic, ale i vzácní hosté celého odpoledne – vedoucí odboru školství paní Ivana Liedermanová a náměstek primátora pro oblast školství pan Jakub Rychtecký.

                                                                                             Mgr. Ivana Bednářová