ZŠ Polabiny

POHÁDKOVÝ DĚTSKÝ DEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

  • PDF

soňa 1

Již tradičně se ve školní družině koná Pohádkový dětský den na školní zahradě. Tentokrát byl přichystán na pátek 1. června. Bohužel nás trochu potrápilo počasí a silný déšť a bouřka nám program překazila. Další termín byl vyhlášen na středu 6. června. Tentokrát už nám počasí přálo a dětský den se mohl uskutečnit za velkého nadšení dětí. Na školní zahradě bylo připraveno 8 stanovišť, kde na děti čekalo plnění úkolů – přenášení pokladu, kouzelný koberec, skákání v pytlích, zavazování tkaniček, navlékání korálků, hod kuželkou na cíl, klokani – skákání s míčem mezi koleny a velbloudi – přenášení mističek s vodou na zádech. Po vyplnění celé hrací karty si děti vybíraly drobné dárky ze stolu odměn. Celé odpoledne se moc povedlo a všichni jsme si dětský den užili.

Za spolupráci děkuji paní asistentce Lence Dvořáčkové, paní vychovatelce Kristýně Novákové a paní vychovatelce Monice Húblové.

Velké poděkování si zaslouží slečny ze 3.A – Terezka Šustová, Agátka Riegrová, Anetka Zavřelová, Kristýnka Pulpánová, Terezka Ullrichová a Sára Seibrtová a Míša Kolková se Šimonem Moravcem za skvělou a náročnou asistenci u jednotlivých stanovišť a děti ze 2.B za pomoc s přípravou stanovišť.

Fotky z dětského dne najdete ve fotogalerii ŠD.

p. vychovatelka Soňa Černá

soňa

Soňa 3