ZŠ Polabiny

Nové platby za obědy

  • PDF

Vážení rodiče, vážení strávníci naší školy,

 věnujte prosím zvýšenou pozornost následujícímu sdělení:

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – o ochraně  osobních údajů se bohužel týká i  rodných čísel, která používáte jako variabilní symboly při zasílání záloh na stravování.

Každý strávník dostane přidělený nový variabilní symbol, který nahlásí v bance při zadávání trvalého příkazu na placení stravného.  Dne 10. 7. , 11.7.  a 12.7. se budou zasílat na Vaše účty přeplatky za školní rok 2017/2018, na kterých již nebude v kolonce variabilní symbol (rodné číslo dítěte),  ale nový přidělený variabilní symbol.

 

Ten již prosím zadejte při zasílání nové platby na obědy. Zároveň bude nový variabilní symbol zaslán  každému strávníkovi, který si přihlašuje obědy na www.strava.cz  a má tam  uvedený svůj e-mail. Pokud Vám žádný přeplatek na obědy nebude zaslán a nevyužíváte ani internetové přihlašování obědů na adrese www.strava.cz,  musíte se zastavit pro nový variabilní symbol v kanceláři školní jídelny v posledním srpnovém týdnu  od 27.8. do 31.8.2018 v době od 6,30 do 14,30 hodin.

Rodiče žáků prvních tříd si můžou vyzvednout nový variabilní symbol, novou kartu na stravování a internetovou adresu pro odhlašování obědů také v posledním týdnu, tedy od 27.8. do 31.8.2018 v době od 6,30 do 14,30 hodin.

Žádám rodiče žáků devátých tříd a rodiče žáků, kteří již nenastoupí od září do naší školy, aby si zrušili trvalé příkazy.

Tato  zpráva bude umístěna na stránkách školy a na nástěnce u vchodových dveří.

Děkuji Vám za spolupráci.

                                                                  Marcela Říhová v. r.

                                                                  vedoucí školní jídelny