ZŠ Polabiny

GDPR - nařízení EU k ochraně osobních údajů

  • PDF

Vážení rodiče,

 od 25. 5. 2018   vstupuje v platnost nové nařízení EU na ochranu osobních údajů (GDPR). Naše škola připravila  nová pravidla, která zavádíme v nakládání s osobními údaji žáků, zákonných zástupců i zaměstnanců. Ochrana soukromí při zpracovávání všech osobních údajů  je naše priorita. Všichni žáci přinesou během následujících dnů domů nové žádosti o souhlas se zpracováním osobních údajů – s pořizováním obrazových záznamů a se zpracováním citlivých údajů o zdravotním stavu žáků. Prosím Vás o vyplnění a podepsání formulářů a jejich včasné vrácení do školy. Osobní údaje v papírové i v elektronické podobě jsou zabezpečeny před zneužitím a slouží pouze k plnění zákonných povinností, k oprávněným zájmům školy nebo jsou shromažďovány se souhlasem zákonných zástupců.

Děkuji Vám mnohokrát za spolupráci a přeji Vám hezký den.

                                                         Jana Smetanová