ZŠ Polabiny

Perníkový festiválek

  • PDF

festiválek zpěv 1

Dne 26.4. 2018 se konal již 9. ročník Pardubického festiválku na kterém se pořadatelsky s DDM Beta podílí naše škola – a to DPS Zpěváčci. Celý festival je určen sborům mladšího školního věku – tedy sborům složeným z dětí do 5. třídy, které na Festiválku nabývají své první pěvecké zkušenosti s vystupováním na veřejnosti, mnozí mají svou první pěveckou premiéru právě zde v Pardubicích.

Letošního ročníku  v ABC klubu Na Olšinkách se účastnilo 10 sborů z celé ČR ( Ostrava, Praha, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Jaroměř a další).

 O příjemnou atmosféru celého festivalu se staraly děti ze 7.A – DPS Zpěváčci, jimž patří velký dík, protože si návštěvníci jejich péči, ochotu, profesionalitu a vstřícnost velmi pochvalovali.

 Nemalé poděkování patří také dětem ze 3.A – DPS Zpěváčci, které celý festival svým precizním koncertní vystoupením zahajovaly, a tak hned z počátku vykouzlily na tváři všech účastníků úsměv  a vědomí, že i když v sále sedí odborná porota, není důvod se něčeho bát.

Celý Festiválek byl zakončen animačním programem se zpěvačkou Janou Rychterovou, která svým vystoupením děti naprosto nadchla roztančila celý sál.

                                                                     Mgr. Monika Kadlecová

 

Mé velké poděkování patří paní Mgr. Monice Kadlecové, která za naši škoklu Festiválek organizuje a je jeho "dobrou duší". Jana Smetanová

festiválek čtyř

Aktualizováno Pátek, 04 Květen 2018 08:24