ZŠ Polabiny

ÚSPĚCH NAŠEHO ŽÁKA

  • PDF

Tomáš Bezděk (9. C) vyhrál krajské kolo soutěže OFFICE ARENA 2018, které se konalo v březnu 2018 na Gymnáziu Aloise Jiráska v Litomyšli. A tím pádem postoupil do celostátního kola, které se uskuteční 23. 4. 2018 v prostorách společnosti Microsoft v Praze.

Tome, děkujeme za úžasnou reprezentaci školy a držíme pěsti do finálového kola:-).

                                                                                                                                               JB

***

Vážení soutěžící a školní koordinátoři,

gratulujeme Vaší škole i Vám osobně k postupu do finále celorepublikové soutěže OfficeArena 2018. Jsme velice rádi za Vaši účast a úsilí, které jste věnovali přípravě soutěžního projektu ve školním a krajském kole. Jsme si plně vědomi, že řešení těchto úkolů nebylo jednoduché a vyžadovalo znalosti z více oblastí, nejen dovednosti Microsoft Office.

OfficeArena 2018 je svým rozsahem a zaměřením ojedinělým projektem, který se snaží ověřit Vaše znalosti Office aplikací a použít tyto znalosti k řešení problémových úkolů z běžné praxe. Cílem soutěže je motivovat žáky základních škol i studenty středních škol všech krajů České republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh. Soutěžící mohou využívat libovolných nástrojů Microsoft Office...

 

OFFICE ARENA 2018

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 19:13