ZŠ Polabiny

2.B se chystá na Velikonoce

  • PDF

 míša

Děti z anglické 2. B už očekávají jaro a chystají se na Velikonoce. Paní učitelka Michaela Moravcová připravila v rámci programu Začít spolu jarní centra aktivit, ve kterých se děti naučily   pár nových jarních anglických slovíček, zasadily si řeřichu, upekly z vajíček piškotovou roládu , udělaly pokus Dračí vejce a vypracovaly několik jarních pracovních  listů. Vše se moc povedlo a malí badatelé například zjistili, že vejce plave v kapalině v závislosti na její hustotě. Děti pracují v centrech pravidelně a krásně dodržují stanovená pravidla - učí se týmové práci, komunikují spolu, pomáhají si a ostatní při práci neruší. Paní učitelce Moravcové za krásná centra moc děkuji.

                                         Jana Smetanová

míša1

míša2

 

Aktualizováno Pátek, 09 Březen 2018 18:36