ZŠ Polabiny

HLASOVÁNÍ do soutěže "Mladých designérů"

  • PDF

PODPOŘTE NÁS V HLASOVÁNÍ...

Děti ze školní družiny se zapojily do soutěže "Mladých designérů" od automobilky Škoda Mladá Boleslav a se svými 3D modely soutěží o krásný celodenní výlet pro celou svoji třídu a o nákup výtvarných pomůcek pro celou svoji třídu v hodnotě 30 000 Kč. Dále soutěží o další hodnotné ceny.

Prosím, dejte dětem svůj hlas. Hlasuje se do 31. 10. 2017. 

Stačí jen kliknout na odkaz a zobrazí se naše dílo, pak se jen klikne na modrý rámeček dát hlas a je hotovo.

Může se hlasovat z PC, notebooků, chytrých telefonů, tabletů (pokud je těchto přístrojů v domácnosti více, jde dát i více hlasů - z každého přístroje jeden). Pokud se již z jednoho přístroje hlasovalo, znova už to nejde ani při změně mailové adresy. Prostě jeden přístroj = jeden hlas. Prosím, pokud máte možnost, přepošlete dál nebo sdílejte na facebooku. 

Moc všem děkujeme, p. vychovatelka Soňa Černá
Zmrzlinkové auto  - odkaz:

Aktualizováno Středa, 01 Listopad 2017 17:45